Kontakt

Masz pytania dot. pracy lub procesu rekrutacji?

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami!
+48 509 411 911
Jolanta Dwernicka

Lider zespołu ds. rekrutacji

+48 77 40 09 192 jolanta.dwernicka@bilfinger.com
Eugenia Godlewska

Starszy Specjalista ds. rekrutacji

+48 77 40 09 194 eugenia.godlewska@bilfinger.com
Barbara Stelmach

Starszy Specjalista ds. obsługi cudzoziemców

+48 77 40 09 191 barbara.stelmach@bilfinger.com
Anna Brysz-Lenort

Młodszy Specjalista ds. rekrutacji

+48 77 40 09 193 anna.brysz-lenort@bilfinger.com
Sandra Tyrka

Młodszy Specjalista ds. rekrutacji

+48 62 59 59 161 sandra.tyrka@bilfinger.com
Anna Malinowska

Specjalista ds. rekrutacji

+48 62 59 59 166 anna.malinowska@bilfinger.com
Jerzy Leśny

Specjalista ds. obsługi cudzoziemców

+ 48 62 59 59 163 jerzy.lesny@bilfinger.com
Multiserwis Sp. z o.o.

Adres: ul. Prudnicka 40, 47-300 Krapkowice

Tel. + 48 77 40 09 100÷101
Tel. + 48 77 40 09 103, 107
Fax + 48 77 40 09 106

E-mail: sekretariat.multiserwis@bilfinger.com

NIP 118-00-21-492

KRS 0000120630 Sąd rejonowy, Sąd Gospodarczy w Opolu. VIII Wydział Gospodarczy KRS.

Kapitał Zakładowy: 3.000.000 PLN

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.