Proces rekrutacji

Zobacz jak wygląda proces rekrutacji w naszej firmie.

Wyślij CV

Wybierz interesującą Cię ofertę pracy, wypełnij formularz i kliknij Aplikuj!

Oczekuj na kontakt

Nasz zespół rekrutacyjny analizuje każdą aplikacje, a następnie kontaktuje się telefonicznie z wybranymi osobami.

Poznajmy się – rozmowa telefoniczna

Kierownik odpowiedzialny za projekt, skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Podczas rozmowy przedstawi Ci propozycje i warunki współpracy.

Witaj w Multiserwis!

Proces zatrudnienia zajmie nam dwa dni, po których staniesz się częścią naszego Zespołu!

MULTiSERWIS tworzą specjaliści z różnych dziedzin. Dzięki ich współpracy, wiedzy i doświadczeniu, możemy realizować nawet najtrudniejsze zadania.

Stań się częścią naszego zespołu. Dołącz do MULTiSERWIS.

Jeśli masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej na temat pracy w MULTISERWIS

- nie wahaj się zadzwoń lub napisz!
Jolanta Dwernicka

Lider Zespołu ds. rekrutacji

+48 77 40 09 192 jolanta.dwernicka@bilfinger.com
Eugenia Godlewska

Starszy Specjalista ds. rekrutacji

+48 77 40 09 194 eugenia.godlewska@bilfinger.com
Barbara Stelmach

Starszy Specjalista ds. obsługi cudzoziemców

+48 77 40 09 191 barbara.stelmach@bilfinger.com
Anna Brysz-Lenort

Młodszy Specjalista ds. rekrutacji

+48 77 40 09 193 anna.brysz-lenort@bilfinger.com
Sandra Tyrka

Młodszy Specjalista ds. rekrutacji

+48 62 59 59 161 sandra.tyrka@bilfinger.com
Anna Malinowska

Specjalista ds. rekrutacji

+48 62 59 59 166 anna.malinowska@bilfinger.com
Jerzy Leśny

Specjalista ds. obsługi cudzoziemców

+ 48 728 821 857 jerzy.lesny@bilfinger.com
Maja Jaźwiec

Referent ds. rekrutacji i szkoleń

+48 62 59 59 163 maja.jazwiec@bilfinger.com

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.